Hardwood Rivals Basketball

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 38M
  • Sürüm 1.4.7
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Koality Game

Hardwood Rivals Basketball indir. Spor Oyunu kategorisindeki bu uygulama Android (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Hardwood Rivals Basketball, spor oyunları kategorisinde yer alan gelişmiş bir basketbol oyunudur. Basketbol severlerin akıllı cep telefonlarında heyecan dolu anlar yaşaması için Hardwood Rivals Basketball oyununda yer alabilirler. Oyunun içeriklerine ve gelişmiş seçeneklerine baktığımız zaman sıkılmadan vakit geçireceğiniz ögeler ile vakit geçireceğinizi göreceksiniz. Dokunmatik kontroller ile seçmiş olduğunuz basketbol oyuncunu yönlendirerek potaya bir çok sayı atmanız gerekiyor.

Her zamankinden daha fazla eğleneceğiniz bu muhteşem basketbol oyununda yer almak için Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazlarınıza indirin. Tüm basketbol tecrübenizi kullanarak oyunun seyrini değiştirecek hamleler yapabilirsiniz. Basketbol kariyeriniz ve maçlarda yapacağınız doğru hamleler sizi ve takımınızı başarının zirvesine taşıyacak nitelikte olmalıdır. Liderlerin gözüne girecek hamleler yaparak basketbol kralı olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Akıllı cihazlarınızda eğlenceli zaman geçirmek için doğru bir seçenek olan Drift Mania Championship Pro skor tablosunda zirveye ulaşmanız için akıllı adımlar atmanızı gerektiriyor. Her yaştan oyuncunun oynayacağı düzeyde bir spor oyunu olması sebebiyle büyük kitlelere hitap eden Drift Mania Championship Pro mobil oyununda akıllıca hamleler yapın, rakiplerinizi sahada yerle bir edin ve kupayı kazanan takım siz olun. Özel atış teknikleri konusunda kendinizi geliştirerek rakiplerinizi yenebilirsiniz.

Diğer basketbol oyunlarına göre çok daha başarılı bir çizgide tasarlanan bu muhteşem basketbol oyununda kendinize eşsiz beceriler kazandırın. Oyununu daha da başarılı bir şekilde dizayn etmek için takımınızın adını, kıyafetlerini ve becerilerini kendi stratejik yöntemlerinize göre belirleyin. Oyun içerisinde rekabet edeceğiniz 30'dan fazla takım sizi bekliyor. Her birini sahaya gömün ve puanları kazanın. Basketbol oyununa başka bir boyut kazandıran Hardwood Rivals Basketball ile saatlerce akıllı cihazlarınızda sıkılmadan vakit geçireceksiniz. Üstelik sayılar da sizin olacak.

Tek bir sahada oynamak yerine başarılarınız doğrultusunda farklı sahaların kilitlerini açın. Bu size hem motivasyon hem de başarı sağlayacaktır. Takımınız ile birlik olarak çeşitli teknikler geliştirin, karşılaşmaları başarı ile sonuçlandırın ve daha fazla güç öğesini elde ederek basketbol kralı olmanın tadını çıkarın. Bu muhteşem spor oyununda yer almak için akıllı cihazınıza indirmeniz yeterlidir.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Hardwood Rivals Basketball indir